League of Legends Türkiye RP (TR)

LoL RP Satın Al ve Fiyatları

League of Legends LoL oyunu alışverişlerinde ismi RP olan para birimi kullanılır. RP ile oyun içi kazancınızı arttırılabilir ve kazanma avantajınızı arttırabilirsiniz. Satın aldığınız RP ile oyun içinde Karakterler veya  Karakter Skin’lerini satın alınabilir ve oyununuzu geliştirebilirsiniz.

LoL RP nereden alınır?

Oyunalisveris.com üzerinden en ucuz LoL RP fiyatlarına ulaşarak indirimli şekilde satın alabilirsiniz.. 

6 farklı LoL RP bulunmaktadır. 400 LoL RP, 840 LoL RP, 1780 LoL RP, 3620 LoL RP, 6450 LoL RP, 12800 LoL RP şeklinde stoklardan bulup satın alabileceğiniz en ucuz RP leri oyunalisveris.com güvencesi ile yükleyebilirsiniz

Oyunalisveris.com'dan aldığınız tüm RP'ler sadece TR serverları için geçerlidir. 

 

LEAGUE OF LEGENDS RİOT POİNT NASIL YÜKLENİR ? 

Oyunalisveris.com , Riot games yetkili satıcısıdır. Sitemizden aldığınız RPleri oyuna giriş yaptıktan sonra sırasıyla Mağaza, Riot Pin ve Kodlar kısmından aktif edebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz RP, League of Legends hesabınıza anında yansıyacaktır.

League of Legends (LoL) nedir?

League of legands(LOL) Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyun,  2009 yılında Riot Games'in ilk oyunu olarak piyasaya çıkmıştır. 2009 yılından bu yana dünya çapında en çok oynanan ve turnuvalar düzenlenen eğlenceli ve stratejik bir oyundur. Dünyanın en popüler ve en çok oynanan oyunlarındandır. 

 

LoL nasıl oynanır?

League of Legends oyununda oyuncular, kendine has özellikleri ve yetenekleri olan bir karakteri kontrol ederek karşı takım şampiyonlarından oluşan rakibe karşı veya bilgisayar kontrollü karakterlere karşı savaş verirler. Oyundaki amaç ise karşı takımın savunma binalarıyla desteklenen ve yok edebilecek ana binasını (Nexus) yok etmektir. Bunun dışında başka oyun seçenekleri de vardır. League of Legends oyununda her maç ayrıdır. Maça başlarken şampiyonlar güçsüzdür olurlar. Karakterler etraftaki eşyalar topladıkça ve deneyim puanları kazandıkça güçlenirler.

League of Legends LoL oyununu Şu anda her ay 100 milyondan fazla oyuncunun oynadığı bilinmektedir. YouTube, twitch ve pek çok platformda en çok izlenen ve takip edilen oyundur. League of Legends, e-Spor arenasında globalde en çok izlenen oyundur. Lol Turnuvaları birçok ülkede ciddi anlamada izlenmekte ve takip edilmektedir. Hayran kitlesi yüksek bir stratejik ve eğlenceli bir oyundur.