Mobile Legends: Bang bang Elmas

Mobile Legends Bang Bang Elmas

Mobile Legends Elmas ile oyun içerisinde bir çok eşya ve skin satın alabilirsiniz. Sen ve takımın daha güçlü ve etkili olursunuz. MLBB Elmas en ucuz satın almak için sitemiz üzerindeki fiyatları inceleyebilirsiniz.

-Mobile Legends 16 Elmas,-Mobile Legends 44 Elmas,-Mobile Legends 88 Elmas,-Mobile Legends 133 Elmas,-Mobile Legends 221 Elmas,-Mobile Legends 494 Elmas,-Mobile Legends 1041 Elmas,-Mobile Legends 2645 Elmas,-Mobile Legends 6146 Elmas kodlarına oyunalisveris.com dan ulaşabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang Hakkında
Mobile Legends Bang Bang Moonton Şirketi tarafından geliştirilen ve 2016 yılında piyasaya sürülen mobil oyunudur. Klasik bir MOBA oyunu olarak geçer. Mobile Legends da bir çok renkli ve yetenekli karakter mevcuttur. İster tek olarak, isterseniz de 5X5 ekibinizle birlikte mücadeleye dahil olabilirsiniz. Mobile Legends Bang Bang de yetenekli ve faklı bir çok karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerin hikayeleri birbirinden farklı ve eğlencelidir . Hepsinin faklı yetenekleri vardır ve güncellemelerle yeni karakterlerde oyuna dahil olmaktadır. 

Oyun içerisinde takımınızla iletişim kurabilir ve birbirinize yardım edebilirsiniz. Bir takım halinde savaşabilirsiniz. Oyunda bir takım diğer takımın kulesini yıkmaya çalışır. Oyunun içerisinde Üs, Kule, Çalılar, minyonlar, orman, tapınak lordu, Kristal kaplumbağa, ifrit, yılan ve yengeçte bulunmaktadır. Bunların hepsi oyun içinde bir çok işlevi bulunmaktadır. Maçın sonunda hangi takım ilk kimin kulesini yıkarsa o kazanmış olur. 

Oyunda 7 Lig bulunmaktadır. Bunlar; -Savaşçı, -Elit, - Usta, -Büyük Usta, -Epik, -Efsane, -Mistik. Oyunda dereceli maçlara dahil olabilmek için en az 5 şampiyonu elde etmiş olmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde bunlar tamamlandıktan sonra dereceli oyunlara dahil olabilirsiniz. Her MOBA tarzında oyunlarda olduğu gibi Mobile Legends Bang Bang de takım halinde mücadele etmek önemlidir. Özellikle üst sıralarda olmak istiyorsanız kesinlikle iyi bir takım stratejisi ile hareket etmeniz gerekmektedir.