PUBG Mobile UC

Pubg Mobile, globalde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve uzun süredir popülerliğini kaybetmeyerek oynanmaya devam eden eğlenceli battle royale oyunudur. Tencent Games bünyesindeki eğleceli ve stratejik bir oyundur. Oyunu Cep telefonunuzdan veya tabletinizden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Pubg Mobile gün geçtikçe daha fazla oyuncu ve hayran kitlesine ulaşan globalde en çok oynan mobil oyunlardan biridir ve oyunda belli aralıklarla turnuvalar düzenlenmektedir. İhtiyaç duyduğunuz anda Uygun fiyata Pubg Mobile Ucleri oyunalisveris.com adresinden satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile UC ( Unknown Cash ) Nedir ?
Pubg Mobile UC ( Unknown Cash ) oyunu içi satın alımlarda kullanılan para birimidir. Pubg Mobil UC sadece PUBG Mobile oyununda geçerlidir ve oyun içerisinde karakterinizi özelleştirmenizi veya sezon bileti almanızı sağlar.

Pubg Mobile UC En Ucuz Nasıl Satın Alınır ?
Pubg Mobile için Oyunalisveris.com üzerinden satın alacağınız epin kodlarını oyun içerisinde kullanabilirsiniz. En ucuz Pubg Mobile UC fiyatlarıyla satın alma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle sitemize bakiye yükleyebilir ve ardından istediğiniz indirimli fiyata PUBG UC`yi satın alabilirsiniz. Satın alım sağlandıktan sonra ilanın altındaki açıklamaya göre midasbuy adresinden kodu aktif edebilirsiniz. Midasbuy sitesinden  Pubg hesap ID ile giriş yaparak satın aldığınız ucleri aktif edebilirsiniz.

Pubg Mobile İçin Hangi Ürünleri Satın Alabilirim ?
Pubg Mobile UC yüklemesi yapmak için alabileceğiniz epin kodlarının size sağlayacağı UC miktarları 33 UC, 60 UC, 300+25 UC,600+60 UC,1500+300 UC,3000+850 UC, 6000+2100 UC, 16200 UC,24300 UC, 32400 UC, 40500 UC şeklindedir. Bunlara ek olarak Pubg mobile Royale Pass ve  Pubg Mobile Elite Royale Pass kodları da satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Fiyatları Ne Kadar ?
Pubg Mobile UC fiyatları satın alacağınız koda göre değişkenlik gösterebilmektedir. 33 UC`den 40500 UC`ye kadar pek çok fiyatlandırma mevcuttur. Pubg Mobile UC kategorimize giderek güncel fiyatları görebilir ve en ucuz fiyat Pubg Uc kodlarını satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC nerelerde geçerlidir?

Oyunalisveris.com dan satın alacağınız PUBG Mobile UC, sadece Türkiye'de TR sunucusun da geçerlidir ve sadece Pubg`de kullanabilirsiniz.