Kategoriler

Valorant Point

Hızlı Filtrele

Valorant VP Satın Al

Valorant oynarken, oyun içinde ihtiyaç duyduğunuz çeşitli silah kaplamaları, savaş bileti veya yeni ajan açma tarzı işlemler için Valorant Point sahibi olmalısınız. Valorant Point, özetlemek gerekirse oyun içi alışverişlerde kullanılan para birimidir. En Ucuz Valorant VP nereden alınır? Oyunalisveris.com üzerinden en ucuz Valorant VP fiyatlarına ulaşarak indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Oyunalisveris üzerinden satın alacağınız Valorant Point kodları 7/24 anında teslim edilmektedir.

Valorant VP Fiyatları

6 farklı Valorant Point bulunmaktadır. 150 VP, 600 VP, 1200 VP, 2200 VP, 3500 VP ve 7300 VP şeklinde stoklardan bulup satın alabileceğiniz en ucuz Valorant VP leri oyunalisveris.com güvencesi ile yükleyebilirsiniz. İndirimli fiyatlar sürekli değişmekte olup, Valorant Vp kategorimizden güncel kampanyalı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Oyunalisveris.com'dan aldığınız tüm VP'ler sadece TR serverları için geçerlidir. Ucuz vp satın almak için sitemiz üzerinde yer alan Valorant indirimli VP Pointleri inceleyebilirsiniz.

Valorant Point Nasıl Yüklenir ?

Oyunalisveris.com , Valorant Riot games yetkili satıcısıdır. Sitemizden Valorant VP Satın Aldıktan sonra sırasıyla Mağaza, Riot Pin ve Kodlar kısmından aktif edebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz Valorant Points, Valorant hesabınıza anında yansıyacaktır. 

Valorant Ücretli mi ?

Valorant ücretsiz olarak indirip hesabınız açabileceğiniz ve herhangi bir ödeme yapmadan oynayabileceğiniz oyundur.  Valorant oyun mağazasından herhangi bir ürün almak isterseniz satın aldığınız VPler ile bu ürünleri alabilirsiniz.

En Ucuz Valorant VP Satın Al

En ucuz fiyatları Oyunalisveris.com üzerinden görebilir, pek çok güvenilir ödeme yöntemini kullanarak Valorant VP satın alabilirsiniz. Valorant VP ürünlerini ucuzdan pahalıya sıralayabilir ve satın alacağınız Valorant Pointsleri karşılaştırırken kolaylık sağlayabilirsiniz. Ucuz VP için Oyunalisveris`e bakmadan satın almayın.

Hızlı menü