Valorant Point

Valorant VP Satın Al

Valorant oynarken, oyun içinde ihtiyaç duyduğunuz çeşitli silah kaplamaları, savaş bileti veya yeni ajan açma tarzı işlemler için Valorant Point sahibi olmalısınız. Valorant Point, özetlemek gerekirse oyun içi alışverişlerde kullanılan para birimidir. En Ucuz Valorant VP nereden alınır? Oyunalisveris.com üzerinden en ucuz Valorant VP fiyatlarına ulaşarak indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Oyunalisveris üzerinden satın alacağınız Valorant Point kodları 7/24 anında teslim edilmektedir.

Valorant VP Fiyatları

6 farklı Valorant Point bulunmaktadır. 175 VP, 740 VP, 1450 VP, 2850 VP, 5250 VP, 8500 VP şeklinde stoklardan bulup satın alabileceğiniz en ucuz Valorant VP leri oyunalisveris.com güvencesi ile yükleyebilirsiniz. İndirimli fiyatlar sürekli değişmekte olup, Valorant Vp kategorimizden güncel kampanyalı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Oyunalisveris.com'dan aldığınız tüm VP'ler sadece TR serverları için geçerlidir. Ucuz vp satın almak için sitemiz üzerinde yer alan Valorant indirimli VP Pointleri inceleyebilirsiniz.

Valorant Point Nasıl Yüklenir ?

Oyunalisveris.com , Valorant Riot games yetkili satıcısıdır. Sitemizden Valorant VP Satın Aldıktan sonra sırasıyla Mağaza, Riot Pin ve Kodlar kısmından aktif edebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz Valorant Points, Valorant hesabınıza anında yansıyacaktır. 

Valorant Ücretli mi ?

Valorant ücretsiz olarak indirip hesabınız açabileceğiniz ve herhangi bir ödeme yapmadan oynayabileceğiniz oyundur.  Valorant oyun mağazasından herhangi bir ürün almak isterseniz satın aldığınız VPler ile bu ürünleri alabilirsiniz.