Valorant Point

Valorant VP Point Satın Al ve Fiyatları

Valorant oyun içi alışverişlerinde ismi VP olan para birimi kullanılır. VP ile oyun içi kazancınızı arttırılabilir ve kazanma avantajınızı arttırabilirsiniz. Satın aldığınız VP ile oyun içinde Karakterler veya  Karakter Skin’lerini satın alınabilir ve oyununuzu geliştirebilirsiniz.

En Ucuz Valorant VP nereden alınır?

Oyunalisveris.com üzerinden en ucuz Valorant VP fiyatlarına ulaşarak indirimli şekilde satın alabilirsiniz.. 

6 farklı Valorant Point bulunmaktadır. 175 VP, 740 VP, 1450 VP, 2850 VP, 5250 VP, 8500 VP şeklinde stoklardan bulup satın alabileceğiniz en ucuz Valorant VP leri oyunalisveris.com güvencesi ile yükleyebilirsiniz

Oyunalisveris.com'dan aldığınız tüm VP'ler sadece TR serverları için geçerlidir.  Ucuz vp satın almak için sitemiz üzerinde yer alan Valorant indirimli VP Pointleri inceleyebilirsiniz.

VALORANT POİNT NASIL YÜKLENİR ? 

Oyunalisveris.com , Valorant Riot games yetkili satıcısıdır. Sitemizden Valorant VP Satın Aldıktan sonra sırasıyla Mağaza, Riot Pin ve Kodlar kısmından aktif edebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz VP, Valorant hesabınıza anında yansıyacaktır.

Valorant nedir?

Valorant, 2020 yılında Riot Games tarafından yayınlanan çok oyunculu taktiksel birinci nişancılı video oyunudur. Oyun karakterleri bir çok kültürden esinlenerek tasarlanmıştır ve hepsi de birbirinden farklı ve özel yeteneklere sahiptirler.

Valorant nasıl oynanır?

Oyun 5X5 takım halinde oynanmaktadır ve takımların ellerinde spike adında bir bombası bulunmaktadır. Bu bombayı belirlenen noktaya götürmek ve etkinleştirmesi gerekmektedir. Saldıran ekip bir süre etkinleştirilen spike'ı bir koruduktan sonra bomba patlar ve puan kazanır. Ya da savunma takımı spike'ı etkisiz hale getirebilirse ya da 100 saniye içerisinde karşı takımdan herkesi yenebilirse bu durumda savunma takımı kazanmış olur. oyun içerisinde ajanlar gözcü, öncü, düellocu, kontrol uzmanı olarak ayrılmaktadır. Oyun bir ada da tarihi yıkıntıların olduğu bir yerde geçmektedir. Oyundaki karakterlerin isimleri; Brimstone, phoenix, sage, sova, viper, cypher, reyna, killjoy, skye, yoru, astra, jett, raze, breach, omen karakterlerinden oluşmaktadır.